İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisi Ceren sorularınızı yanıtlıyor!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisi Ceren sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisi Ceren sorularınızı yanıtlıyor!” için 2 yorum

  1. Selin Yanıtla

    Ben de itü gıda mühendisliği öğrencisiyim bu sene hazırlık okuyorum. Çevremdekilerde iş bulmak konusunda sıkıntı çekeceğim algısı var. İş imkanları hakkında ne düşünüyorsun?

  2. Ceren Günal YazarYanıtla

    Merhaba Selin, dönüş yapamadığım için kusura bakma şuan gördüm. Ben 4. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda okul okumaya devam ederken bile çalışan çok fazla arkadaşım var bu konuda gerçekten içinin rahat olmasını isterim. Gıda sektörü sonu gelmeyecek bir sektör. Ar-ge olsun pazarlama olsun üretim olsun laboratuvarları olsun o kadar çok iş imkanımız var ki. Özellikle İTÜ gibi bir okuldan mezun olacağımız için okulu okurken kendine bilgi, donanım, tecrübe katman halinde bizi kapmayacak bir şirket olduğunu düşünmüyorum. Hali hazırda 3.,4. sınıf olup Coca Cola, Efes, Metro, Eczacıbaşı, Döhler ve hatta QNB Finansbank ‘da çalışan arkadaşlarım var okuldaki çoğu bölümden daha fazla iş olanağına sahibiz. Hocalarımız bile maillerimize staj, iş ilanın tarzında çok fazla sayıda duyuru atıyor bu duyuruları paylaşmalarını bizzat şirketler istiyor. Gıda Mühendisliği Kulübü whatsapp grubu da keza aynı şekilde, eğer yoksan girmeni öneririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir