Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi öğrencisi Enes, üniversite ve bölümüne gelen soruları web sayfamızda yanıtlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi öğrencisi Enes sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi öğrencisi Enes, üniversite ve bölümüne gelen soruları web sayfamızda yanıtlıyor!” için 3 yorum

 1. Berfin Yanıtla

  Bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışmak istiyorum halihazırda yöneteceğim bir şirkette yok ,staj zamanı pozisyon bulamamaktan korkuyorum. Ekonomi ya da tarz bir şey okuyup iş bulmayı garantileyip mi ilerlemeliyim sizce ??

  • Enes YazarYanıtla

   Selamlar.

   Bilhassa bizim okul özelinde size Işletme bölümünü öneririm. Ekonomiye özel bir ilginiz yoksa veya matematikle aranız iyi değilse Ekonomi bölümünü önermiyorum. Bence dediğiniz durum üniversiteye bağlı. Eğer güzel bir üniversiteden mezun olursanız Ekonomi veya Isletme çok fark etmez, tercihinizi ilginize göre yapmanız gerekir. Diğer üniversiteler için bir şey diyemiyorum.

 2. Eren Uzunkaya Yanıtla

  “Mühendislik okuyacaklar İTÜ’ye ODTÜ’ ye gitsin, Boğaziçi sektörden bihaber” diye bir yorum görmüştüm. Sizin bu konuda bi fikriniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir