YKS Ders Çalışma Programları Örnekleri

Sizlere örnek olması için TYT-AYT ve YDT program örnekleri paylaşıyoruz.

En iyi program kişinin kendi eksiklerine ve kendi seviyesine uygun bir program hazırlamasıdır. Bizim hazırladığımız program örneklerinden size en yakın geleni kendinize göre değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ders çalışma alışkanlığı edinmek zor bir iştir. Pes etmemek gerekir. Bir anda olmasını beklememek, olmayınca hemen bırakmamak en önemli durumdur. Günlük 30. dk çalışabiliyorsanız bunu bir hafta devam ettirip ikinci hafta ikinci 30. dk yı ekleyerek artırmaya devam edin. Bazılarınız için bu aylar alışkanlık edinme, nasıl çalışacağını öğrenme ayıdır. Yaptıklarınızı ve planlarınızı yazmak için web sayfamızda bulunan online YKS ajandamızı kullanabilirsiniz.
İlk dönem ders çalışma ile ilgili yeni yolları bolca dener, ikinci dönem kedinize en uygunu bulursunuz. Bu olağan bir durumdur.
Sorularınızı en alttaki kısma yorum olarak yazabilirsiniz.

12. Sınıf Sayısal İçin Örnek Program 1

Mezun Sayısal İçin Örnek Program 1

12 Sayısal için Örnek Program 2

12 TM için Örnek Progam 1

YDT 1. seviye

YDT 2 . seviye Türkçe Sosyal İngilizce Eksiği az olanlara

Ayrıca web sayfamızda ara tatiller için YKS’nin son ayları için, yaz ayları için de örnek ders çalışma programlarını sizler için paylaştık. Linklerden ulaşabilirsiniz ;

YKS YAZ DERS ÇALIŞMA PROGRAM ÖRNEKLERİ

Ara Tatil Programları

2023 YKS Son Aylar için Ders Çalışma Programları

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir