Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Orhun sorularınızı yanıtlıyor!

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Orhun sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Orhun sorularınızı yanıtlıyor!” için 4 yorum

 1. Halil Yanıtla

  Merhaba Orhun, okudugun universitenin sevdigin ve sevmedigin yanlari neler biraz anlatabilir misin?

 2. Orhun Zehir YazarYanıtla

  Merhaba Halil,
  Üsküdar Üniversitesi, sağlık alanında tedarikli bir okul bu bağlamda tıp öğrencisi için tercih edilebilecek bir okul. Okulumuzun hastanesi olan NP İstanbul Beyin Hastanesi Avrupa’nın en büyük 2.beyin hastanesi olma özelliğini taşıyor. Bunlar olumlu özellikler diyebiliriz. Tabi olumsuz durumlar da söz konusu. Özel üniversitelerde büyük meblağlarda paralar dönüyor. Taksit ücretleri, senelik zamlar vs. fazla tuzlu ne yazık ki…

 3. Ahmet Hamdi GÖKHAN Yanıtla

  Orhun bey kızım üniversitenizin tıp fakültesine % 50 indirimli olarak girebilir. şu anda üniversite hakkında araştırma yapıyor. üniveersirtenizin tıp fakültesi nin eğitim durumu. ve hastanenizin olup olmadığı hakkında lütfen bilgi verirmisiniz. üniversitenizin ögrenci klübünün olup olmadığını öğrenmek istiyorum.kızım şu anda istanbul medipol üniversitesi diş hekimliğinde okuyor.2.sınıfa geçti

 4. ORHUN ZEHİR Yanıtla

  Merhaba Ahmet Hamdi Bey,
  Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki program bulunmaktadır. Alanında başarılı hocalarımızdan ders almaktayız. Tus’a ve meslek hayatına yönelik kaliteli bir eğitim aldığımız kanaatindeyim. Okulumuzun kendi hastanesi NP İstanbul Beyin Hastanesi, anlaşmalı hastanesi Memorial Ataşehir Hastanesi’dir. Öğrenci kulüplerimiz bulunmaktadır ve aktiflerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir