Türk-Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji bölümü öğrencisi Beyza, üniversite ve bölümüne gelen soruları web sayfamızda yanıtlıyor!

Türk-Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji bölümü öğrencisi Beyza sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Türk-Alman Üniversitesi Moleküler Biyoteknoloji bölümü öğrencisi Beyza, üniversite ve bölümüne gelen soruları web sayfamızda yanıtlıyor!” için 1 yorum

  1. Aylin Yanıtla

    Merhaba ben Aylin, Türk-Alman Üniversitesine gelmeyi istiyorum. Ancak çevremden üniversitenin vadettiği olanakları sunmadığını duyuyorum. Özellikle moleküler biyoteknoloji alanında yeterli olduğunu düşünüyor musunuz? Hocalarınızla iletişiminiz nasıl, laboratuvarları kullanma imkanı tanıyorlar mı? Okuldan mezun olunca Almanya’ya gitmek anlatıldığı kadar kolay mı? Bir de öğrenci kulüpleri hakkında bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir