Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencisi Hüseyin, üniversitesinin hazırlık eğitimine dair soruları yanıtlıyor!

Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencisi Hüseyin sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencisi Hüseyin, üniversitesinin hazırlık eğitimine dair soruları yanıtlıyor!” için 4 yorum

 1. Sümeyye Yanıtla

  Hazırlığı tamamen online olarak işlemek icin ne zaman ve nereye başvurmalıyım?

  • Hüseyin ESER Yanıtla

   Merhaba! Hazırlığın Online okutulup okutulmaması tamamen Covid-19 hakkında alınan kararlara bağlıdır. Büyük olasılıkla da yüz yüze olacak. Tarihler için daha detaylı bilgi almak isterseniz Marmara Üniversitesinin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 2. Mehmet Yanıtla

  Merhaba lise 2 öğrencisiyim yarı dönem sonra alan seçicez dil seçmek istiyorum fakat aklımda dilden sonra üniversitede hangi bölümleri yazsam bilmediğimden tavsiye almak istiyorum;

  Mütercim tercümanlık
  İngilizce öğretmenliği
  Turizm rehberliği

  Bu bölümler hakkında bana verebileceğiniz tavsiye var mı

 3. Taha Yanıtla

  Merhaba, ben 12. sınıf dil öğrencisiyim. Sınava dilden gireceğim ve Fransızca mütercim tercümanlık düşünüyorum. Bu bölüm için çap ve yap olanakları nedir acaba hangi bölümlerle yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir