Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Zeynep sorularınızı yanıtlıyor!

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Zeynep sizden gelen soruları yanıtlamak için burada. Aşağıdaki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu web sayfasında yer alan tüm içerikler Kariyer Takibi ekibi tarafından oluşturulmuştur. İzin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Zeynep sorularınızı yanıtlıyor!” için 4 yorum

 1. Emre Yanıtla

  Merhaba benim sorum sınav sistemi hakkında olacaktı. Tıp fakültesinin sınavlarında uygulanan geçme notu kaç? Bir de, final sınavları uygulanıyor mu? Teşekkürler.

  • Zeynep Selam Yanıtla

   Merhaba Emre, sınavlarımız komite şeklinde olup geçme notu 45’tir ancak sınavlarda çan uygulandığı için geçme notunu etkiliyor. Marmara tıpta final sınavı yok sadece komite sınavları var.

 2. Merve Yanıtla

  Merhabalar iyi günler merak ettiğim bir konu var . Maalesef internette yeterince bilgi alamadım. Marmara tıp ta bilgisayar mühendisliği ile çap yapılabilir mi? Sorumu umarım görürsünüz şimdiden teşekkürler.

  • Zeynep Selam Yanıtla

   Merhaba sorunu çok geç gördüm bu yüzden kusura bakma lütfen, okuldaki çap programlarıyla ilgili çok bilgim yok ancak biyomühendislikle çap yapan birisi vardı belki tıp fakültesi veya mühendislik fakültesinin öğrenci işlerini arayıp sorarsan onlar daha çok yardımcı olabilirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir